Ogłoszenie

Uwaga: Portal jest przygotowywany do generalnego remontu. W związku z tym nie da się obecnie zakładać nowych kont. Prosimy o cierpliwość.

O nas

To jest trzecia wersja portalu Dyrekcja.pl. Co nowego?

Dyrekcja.pl powstała sześć lat temu, inauguracja odbyła się 22.10.2004 r. o 13:45. Dwa lata później przeniosłem portal na serwer znajdujący się w Norwegii. To była wersja 2.0. Niestety testując zastosowania moich technologii semantycznych "zajeździłem" ten serwer i musiałem "przechować" Dyrekcję (wraz z Business Dialog Bulletin) przez rok na Wordpressie, w postaci blogu. Dzisiaj, otwieram ją na aplikacji Drupal, która ma już wmontowane zaawansowane narzędzia integracji semantycznej, więc prawdopodobnie nie "zajeżdżę" już serwera :-).

Co nowego?

Przede wszystkim nowe narzędzia dostępu i nawigacji do zawartości portalu, oparte na znacznie potężniejszym słowniku kontrolowanym, niz poprzednie wersje. Myślę, że okażą się bardzo przydatne dla Użytkowników.

Po drugie możliwość instalowania i konfigurowania szeregu nowych usług dla Użytkowników. Będziemy uruchamiać je stopniowo, w miarę przyzwyczajania się Użytkowników do korzystania z usług już dostępnych.

Po trzecie znacznie szersze możliwosci integrowania portalu z moimi innymi projektami internetowymi (których jest już około 12 :-)).

To wszystko sprawia, że wznawiam rozwijanie Dyrekcji pod względem zawartości merytorycznej.

Zapraszam serdecznie

Andrzej Góralczyk

2 września 2010 r.